Huvudkontor

JATC Community Health Care
Norrhemsvägen 4, 152 57 Södertälje
Vxl 08 551 781 00
E-post info@jatc.se

Boende

Arbete

Ledningen

Birgitta Thörn

VD

Tel: 08-551 781 20

E-post: birgitta.thorn@jatc.se

Liselotte Almén Malmqvist

Styrelseordförande/Grundare

Tel: 08-551 781 01

E-post: liselotte@jatc.se

Hans Vega Appelgren

Verksamhetschef

Tel: 08-551 781 51

E-post: hans.appelgren@jatc.se

Boende

Mikael Karlsson

Tf Enhetschef Strängnäs

Tel: 08-551 781 59

E-post: mikael.karlsson@jatc.se

Irma Ekbäck

Tf Enhetschef Södertälje Geneta & Bollvägen

Tel: 08-551 781 56

E-post: irma.ekback@jatc.se

Moa Geiger

Tf Enhetschef Södertälje Fornhöjden

Tel: 08-551 781 03

E-post: moa.geiger@jatc.se

Anette Olsson

Enhetschef Järna

Tel: 08-551 781 31

E-post: anette.olsson@jatc.se

Susanne Lindroth

Enhetschef Strängnäs

Tel: 08-551 781 30

E-post: susanne.lindroth@jatc.se

Arbete

Mikael Karlsson

Tf Enhetschef Strängnäs

Tel: 08-551 781 59

E-post: mikael.karlsson@jatc.se

Lina Werning

Enhetschef Östertälje

Tel: 08-551 781 61

E-post: lina.werning@jatc.se

Susanne Lindroth

Enhetschef Strängnäs

Tel: 08-551 781 30

E-post: susanne.lindroth@jatc.se

Administration

Louise Holmgren

Inredare

Tel: 070-250 16 09

E-post: louise.holmgren@jatc.se

Hanna Käck

Omvårdnadschef, Sjuksköterska

Tel: 08-551 781 43

E-post: hanna.kack@jatc.se

Caroline Kax

HR Chef

Tel: 08-551 781 07

E-post: caroline.kax@jatc.se

Daniel Malmqvist

Drift och underhållschef

Tel: 08-551 781 86

E-post: daniel@jatc.se

Kontakt

"Vi hjälper dig att hitta en helhetslösning som passar individen"

”Söker du ett kreativt arbete där du kan göra skillnad för enskilda människor på riktigt?”

Om oss

”Vi har tacksamt mottagit följande utmärkelser”